www.parking-banino.pl
Waluty:
modne obuwie damskie,buty sportowe damskie,modne obuwie męskie ,buty sportowe męskie ,buty damskie
<
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci

Mamy formularz zamówienia online, w którym klienci mogą prosić o produkty, informacje i usługi. Zbieramy zarówno informacje kontaktowe, jak i informacje finansowe od klientów. Dane kontaktowe służą do wysyłania pokwitowań do naszych klientów. Istnieje możliwość zrezygnowania z otrzymywania przyszłych wiadomości e-mail. Informacje finansowe są wykorzystywane wyłącznie do rozliczania klientów za towary i usługi, o które wnioskowały. Mamy formularz zamówienia online, w którym klienci mogą prosić o produkty, informacje i usługi. Zbieramy zarówno informacje kontaktowe, jak i informacje finansowe od klientów. Dane kontaktowe służą do wysyłania pokwitowań do naszych klientów. Istnieje możliwość zrezygnowania z otrzymywania przyszłych wiadomości e-mail. Informacje finansowe są wykorzystywane wyłącznie do rozliczania klientów za towary i usługi, o które wnioskowały.

Środki bezpieczeństwa stosowane w celu ułatwienia klientom produktów: Środki bezpieczeństwa, które mają pomóc klientom produktów:

Dane osobowe, szczególnie te o delikatnej naturze, są obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników. Nie jest przechowywany w otwartych obszarach serwerowych. Dane osobowe, szczególnie te o delikatnej naturze, są obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników. Nie jest przechowywany w otwartych obszarach serwerowych.

Przeniesienie poufnych danych osobowych, takich jak numery kart kredytowych, nie jest dokonywane, chyba że informacje zostały zaszyfrowane za pomocą zatwierdzonych metod. Przeniesienie poufnych danych osobowych, takich jak numery kart kredytowych, nie jest dokonywane, chyba że informacje zostały zaszyfrowane za pomocą zatwierdzonych metod.

Wybór / rezygnacja z wyboru / rezygnacja

Nie przechowujemy twoich informacji, aby je przekazać. Żadna z Twoich informacji nie zostanie przekazana stronom trzecim. Twoje dane są przechowywane tylko dla audytów, śledzenia klientów, wymagań firmy wydającej karty kredytowe i przepisów bankowych.

Zachęcamy klientów do wysyłania do nas wiadomości e-mail w każdej chwili, gdy nastąpi zmiana informacji, dzięki czemu informacje pozostaną aktualne w naszym systemie. Zachęcamy klientów do wysyłania do nas wiadomości e-mail w dowolnym momencie, aby informacje były aktualne w naszym systemie.

Powrót